АКЦЕПТ

Група компаній

Вторник, 25 Июн 2024

Про компанію

E-mail Печать

ПП «Акцепт ЛД» - це сучасний лабораторний супермаркет, в якому в наявності великий асортимент продукції для біохімічних, гематологічних та загально-клінічних досліджень.

Ми реалізуємо імуноферментні системи,набори для гемостазу, швидкі тести для інфекційних хвороб, аналізу сечі, посуд лабораторний скляний та пластиковий, системи для забору крові.

Ви можете придбати в комплексі меблі медичні та лабораторні, обладнання та інструмент, засоби контролю стерилізації, дезінфекції,особистого захисту багатьох світових та вітчизняних виробників.

Пріоритетний напрямок - мікробіологія: поживні середовища, добавки, компоненті фірми Himedia Laboratories Pvt Ltd, диски в флаконах, диспенсери та диски в картриджах,тест-системи HiDip-для швидкого виявлення та ідентифікації мікроорганізмів. Реактиви, сироватки, диагностикуми.

Наше підприємство є представником компанії Himedia Laboratories Pvt Ltd і здійснює прямі поставки продукції для бактеріологічних лабораторій СЕС, лікувальних закладів, фармацевтичних та промислових підприємств. Асортимент поживних середовищ компанії Himedia Laboratories Pvt Ltd не має аналогів у світі. Загальна кількість середовищ, що випускаються складають близько півтори тисячі. До багатьох середовищ випускаються стерильні, готові до використання добавки. Є як селективні добавки, що містять антибіотики, так і добавки з необхідними для росту бактерій компонентами (сироватка крові, вітаміни, фактори крові, деякі солі типу пирувата, сукцината і таке інше). Всього випускається близько 200 різноманітних добавок.

HiMedia Laboratories Pvt Ltd поставляє різні види сировини, такі як пептони (ферментативний, бактеріологічний, соєвий, мікологічний, протеозний, спеціальний і таке інше), агари (бактеріологічний, ультра чистий, для імуноелектрофорезу и таке інше), екстракти (м'ясний, дріжджовий, печінковий), гідролізати казеїну і лактальбуміну), а також інші компоненти поживних середовищ.

HiMedia Laboratories Pvt Ltd випускає високоякісні сухі поживні середовища для культур клітин тварин та рослин, різні види збалансованих сольових розчинів для приготування культуральних поживних середовищ, водорозчинні концентрати амінокислот.

Для характеристики стійкості до лікарських засобів ми пропонуємо широкий вибір засобів: диски з антибіотиками в картриджах та флаконах, а також диспенсер для картриджів (до 8 картриджів) і октодиски, що представляють собою набір із 8 дисків, прикріплених до серцевини ("ромашка"). Для диференціації мікроорганізмів зручні у використанні диски з оптохіном, бацитрацином, ескуліном и жовчю, X и V факторами, реагентом Ковача, вуглеводами (більше 40 найменувань), диски для визначення оксидазної та галактозидазної активності.

Великий вибір хімічних реактивів дозволяє задовольнити потреби будь-якої лабораторії: амінокислоти, вуглеводи, нуклеотіди та їх похідні, барвники та індикатори, неорганічні реактиви знайдуть застосування як в бактеріології, так і в біохімії, вірусології, молекулярній біології та генетиці.

Для відбору клінічного матеріалу пропонуються різноманітні тампони, а також готові до використання системи для взяття та транспортування зразків клінічного матеріалу із середовищами Amies та CaryBlair .

Представляють інтерес витратні матеріали і обладнання: різноманітний пластиковий посуд, чашки Петрі, місткості для збору та транспортування біологічного матеріалу (місткості для мокроти, гною, сечі, калу), які автоклавуються, ковпачки для пробірок та бактеріологічні петлі.

Для анаеробного культивування є 2 типа зручних в роботі, розрахованих на 10-12 чашок Петрі, анаеростатів, які призначені як для роботи з газогенераторними пакетами, так і для зовнішнього джерела газової суміші.

Перелік продукції, що реалізується нашим підприємством більш детально представлені у відповідних розділах каталогу.